ESA Logistika vs Sygnity

ESA Logistika
3 - 3
Sygnity

Od ostatniego meczu tych drużyn nie minęło wiele czasu bowiem mierzyły się one ze sobą na ostatniej prostej wiosennego sezonu i wówczas górą było Sygnity, który wygrało 7:3. ESA Logistyka miała więc okazję do rewanżu, ale już w pierwszej akcji spotkania straciła bramkę i od samego początku poniedziałkowej była zmuszona gonić wynik. Sygnity dobrze rozpoczęło i skończyło pierwszą połowę, bowiem gracze tej ekipy zdobyli bramkę „do szatni” i do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej części gry dołożyli oni jeszcze kolejnego gola i wydawało się, że nic nie przeszkodzi im w odniesieniu wygranej, jednak ESA Logistyka nie złożyła broni i rozpoczęła pogoń, która skończyła się happy-endem. Gracze w czerwonych koszulkach nie tylko doprowadzili do remisu, ale nawet mieli jeszcze szansę by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie obie drużyny sprawiedliwie podzieliły się punktami, choć jedni i drudzy mają prawo czuć niedosyt.