ING Tech Poland vs Novichem

ING Tech Poland
2 - 0

Drugie spotkanie w poniedziałkowe popołudnie na boisku numer 1. odbyło się pomiędzy ING Tech Poland a Novichem. Przed spotkaniem raczej mało kto wytypowałby zdecydowanie faworyta tego meczu i na to też wskazywały pierwsze minuty. Mimo zaciętych starć w środku boiska i dobrej obrony obu ekip, mała przewaga rysowała się po stronie ING Tech Poland. W końcu po dość mozolnej akcji „pomarańczowi” strzelili pierwszego gola, ku niezadowoleniu oponentów, którzy próbowali odrobić stratę jeszcze w pierwszej połowie. Tak się jednak nie stało. 1:0 dla ING Tech Poland zakończyło się pierwszej 20 minut spotkania. Druga połowa bez wątpienia stała na wysokim poziomie, bo jednobramkowa strata dawała dużą nadzieję jeszcze obu drużynom. Kilka niewykorzystanych sytuacji ekipy Novichem mogło podłamać im skrzydła, co wykorzystali przeciwnicy, strzelając kolejną bramkę, już na 2:0 i tym samym zapewniając sobie bezpieczną przewagę w tym zaciętym meczu. Krzysztof Świątek i Konrad Boksa dali swojej ekipie prowadzenie i tym samym ustalili końcowy wynik na 2:0, umacniając się w tabeli.