HireRight vs STATSCORE

HireRight
1 - 11
STATSCORE

Pierwszy mecz na boisku numer 1. odbył się w poniedziałkowe popołudnie pomiędzy HireRight a STATSCORE. Faworytem spotkania była ekipa STATSCORE, która już od samego początku meczu naładowana pozytywną energią zaczęła strzelać gole z dość dużą swobodą. Mimo usilnych starań zawodników HireRight, nie udało im się wbić żadnej bramki w pierwszych 20 minutach, natomiast nie można było odmówić ambicji żadnej z ekip. Po pierwszej połowie wynik ustalono na 5:0 dla piłkarzy STATSCORE, co wskazywało na podobną tendencję w drugiej części gry. Następne 20 minut okazało się dość jednostronne, mimo jednej bramki, strzelonej przez Marcina Tobojka z HireRight. Natomiast cały zespół STATSCORE grał bardzo równo, wykorzystując większość sytuacji. Zawodnicy STATSCORE grali zdecydowanie, przemyślanie i spokojnie. Kolejne 6 bramek wpisali na swoje konto, grając całym zespołem, bo aż sześciu piłkarzy STATSCORE wpisało się na listę strzelców. Ostatecznie wynik meczu zakończył się wynikiem 1:11, co stawia w optymistycznym świetle zwycięzce tego spotkania w kontekście następnych spotkań.