TRAKT vs Eco Dla Firm

TRAKT
5 - 2
Eco Dla Firm

Tego wieczoru zawodnicy Eco Dla Firm po raz pierwszy wybiegli na boisko przy Stadionie Śląskim, inaugurując swój debiutancki sezon w rozgrywkach Silesian Business League. W swoim pierwszym spotkaniu przyszło im się mierzyć z zaprawioną w boju drużyną Traktu. To doświadczenie widać było też na boisku, kiedy to Maciej Kijas już w czwartej minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Eco Dla Firm dzielnie walczyło i miało w tym meczu swoje przysłowiowe „pięć minut”. Wystarczyło to jedynie na to, by do przerwy przegrywać zaledwie jedną bramką. Po zmianie stron Kamil Rychter, dotychczas grający na pozycji bramkarza, postanowił ciężar gry przejąć na siebie, przechodząc do gry w polu. Poskutkowało to zdobytym golem, jednak nie uchroniło przed stratą kolejnych bramek. Trakt wykorzystał niepewność przeciwnika, zwyciężając 5:2. W tym spotkaniu wygrało doświadczenie.