Plastic Omnium vs BGH Polska

Plastic Omnium
5 - 2
BGH Polska

Niewiele brakło im do awansu, mimo to pokazali się z bardzo dobrej strony, ponieważ mierzyli się w bardzo zaciętej i ciężkiej lidze – tak można opisać poprzednią rundę ekipy Plastic Omnium. Ze zmiennym szczęściem radził sobie ich rywal, BGH Polska, który tę rundę rozpoczyna szczebel niżej. Mimo to spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie – i tak też było. Plastic Omnium wygrywał 2:0 już po 5 minutach, wykorzystując brak nominalnego bramkarza na początku spotkania. W 16 minucie piłkarze BGH nawiązali kontakt zdobywając gola, jednak nieuwaga sprawiła, że tuż po rozpoczęciu gry od środka stracili trzecią bramkę. W drugiej połowie Plastic zdominował rywala, nie pozwalając mu na dłuższe posiadanie piłki oraz ograniczając ich ilość strzałów. Sami za to trafiali do siatki dwa razy, dzięki czemu słusznie wygrali 5:2 oraz zgarnęli ważne 3 punkty.