el12 vs Saint Gobain

el12
3 - 7
Saint-Gobain Sekurit

To spotkanie od samego początku miało bardzo szybki i dynamiczny przebieg. Saint Gobain nie najlepiej weszło w ten mecz. Chwila nieuwagi w pierwszych minutach spowodowała stratę bramki. Pomimo zaciętych prób wyrównania wyniku zawodnicy w szarych koszulkach schodzili na przerwę przegrywając 1:0. Drugą połowę rozpoczęli od strzelenia gola, jednak długo się nie nacieszyli remisem, bowiem Janusz Duda kolejny raz dał popis swoich strzeleckich umiejętności. To tylko podrażniło Saint Gobain, które skuteczniej zaczęło wykorzystywać kreowane przez siebie sytuacje, strzelając bramkę średnio co dwie minuty. Frustracja el12 rosła, tak samo jak przewaga przeciwnika. granatowi zdołali odpowiedzieć zaledwie jednym trafieniem, przez co w tym meczu musieli uznać wyższość dzisiejszego rywala.