Firma ZK Grzybowice vs Impact Production

Firma ZK Grzybowice
4 - 0
Impact Production

Czwarty mecz na boisku numer 1. odbył się w poniedziałkowe popołudnie pomiędzy Firma ZK Grzybowice a Impact Production. Ten mecz zapowiadał się wyjątkowo, ponieważ poziom piłkarzy obu ekip jest powszechnie znany. Zawodnicy Impact Production od samego początku zostali zepchnięci do defensywy i pod naciskiem oponentów wspinali się na wyżyny gry obronnej, licząc na szybką kontrę. Ekipa Firma ZK Grzybowice wyszła na prowadzenie w pierwszej części spotkania i z minuty na minutę grała coraz pewniej. Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej, natomiast mimo straty bramkowej piłkarze Impact Production nie dawali za wygraną, szukając okazji głównie dystansowych. Bramkarz Firma ZK Grzybowice spisywał się w tym spotkaniu znakomicie, a jego komunikacja z obrońcami mogła być wzorem do naśladowania. Obie ekipy dały z siebie wszystko, jednak to dobra organizacja w obronie i ataku drużyny Firma ZK Grzybowice zaowocowała wygraną. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla Firma ZK Grzybowice.