IVIA vs Future Processing

IVIA
1 - 11
Future Processing

Drugi mecz na boisku numer 4 odbył się w poniedziałkowe popołudnie pomiędzy IVIA a Future Processing. Ekipa Future Processing przystępowała do tego meczu jako niewątpliwy faworyt, mimo iż był to ich drugi mecz w tym dniu. Umiejętności techniczne i duża swoboda w panowaniu nad piłką, były zapowiedzią pierwszych bramek dla piłkarzy Future Processing, którzy poczuli się bardzo pewnie i nie odpuszczali bramkarzowi oponentów, atakując jego bramkę po indywidualnych akcjach, jak i ze stałych fragmentów gry, co skutkowało potężną zaliczką na następną połowę. Ostatecznie wynik po mocno jednostronnych dwudziestu minutach zakończył się wynikiem 6:0 dla drużyny Future Processing. Druga połowa w dużym stopniu przypominała pierwszą. Bramki z pierwszej połowy dały dużo spokoju Future Processing. Piłkarze IVIA starali się jak mogli stwarzać dogodne dla siebie sytuacje, co przyczyniło się do jedynej strzelonej przez tę ekipę bramki. Dokonał tego Marcin Rościszewski. Natomiast niezawodność i konsekwencja zawodników z Future Processing pozwoliła im skutecznie podwyższać wynik do stanu dwucyfrowego. Bramkarz IVIA kapitulował aż jedenastokrotnie, najczęściej za sprawą Łukasza Wójcika, który wpisał się na listę strzelców czterokrotnie. Ostatecznie wynik spotkania ustalono na 11:1 dla Future Processing, którzy umocnili swoją pozycję w lidze.