S-Tuning vs Biała Gruba

S-Tuning
3 - 8
Biała Gruba

Gracze S-Tuning w przypadku wygranej mogli jeszcze uratować ligowy byt, ale rywal na pewno nie był wymarzony, bowiem Biała Gruba należy do czołówki PowerPartners Ekstraklasy i w poniedziałkowy wieczór chciała sobie zagwarantować srebrne medale. Faworyzowany zespół szybko, bo już w trzeciej minucie, wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał aż do końca spotkania. S-Tuning dwukrotnie łapało kontakt z rywalem – najpierw strzelając gola na 1:2 jeszcze w pierwszej połowie, a następnie na 3:4 już we drugiej, ale w obu przypadkach Biała Gruba odpowiadała natychmiast, odbierając przeciwnikom nadzieje na doprowadzenie do remisu. W ostatnich 10 minutach gracze w białych koszulkach jeszcze podwyższyli prowadzenie, nie dopuszczając do nerwowej końcówki. Taki wynik oznacza, że S-Tuning żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową, z kolei Biała Gruba zakończy sezon na drugim miejscu.