Firma ZK Grzybowice vs Fortis Logistics Sławków

Firma ZK Grzybowice
8 - 6
Fortis Logistics Sławków

Trzeci mecz na boisku numer 4 odbył się w poniedziałkowe popołudnie pomiędzy Firma ZK Grzybowice a Fortis Logistics Sławków. Mecz zapowiadał się bardzo interesująco, ponieważ obie ekipy są blisko siebie w ligowej tabeli PowerPartners Ekstraklasa. Zwiastować to mogło na pewno wyrównane spotkanie, co rzeczywiście miało miejsce w pierwszych minutach i choć pierwsze bramki stracili zawodnicy z Fortis Logistics Sławków, to nie odbierali sobie nadziei na odrobienie strat. Podziwialiśmy w tym spotkaniu całą serię przemyślanych akcji, opatrzonych dobrą komunikacją pomiędzy zawodnikami, co w ostateczności przekładało się na płynne akcje, które dały nam wynik 4:2 do przerwy dla ekipy Firma ZK Grzybowice. Druga połowa sugerowała już od samego początku, iż lepiej nie obstawiać żadnej z drużyn, bo wynik był wciąż niepewny i mimo straty, jaką mieli Fortis Logistics Sławków, zawzięcie walczyli o każdy metr murawy. Widowisko momentami bardzo nam się zaostrzyło, zwłaszcza w ostatnich minutach meczu, gdzie szansę na bramkę kontaktową mieli jeszcze piłkarze Fortis Logistics Sławków i gdyby nie bardzo dobra postawa obrońców i samego bramkarza oponentów, tak by się stało. Na duże wyróżnienie zasłużył Piotr Makowski, który zdobył dla swojej ekipy trzy bramki i jedną asystę, pomagając swoim tym samym w zwycięstwie. Ostatecznie wynik spotkania ustalono na 8:6 dla piłkarzy Firma ZK Grzybowice.