Dr FIT Wolf Budoserwis vs BD Inwestor 2

Dr FIT Wolf Budoserwis
7 - 5
BD Inwestor 2

Szlagierowo zapowiadało się spotkanie dwójki drużyn z podium, lidera i głównego kandydata do mistrzostwa z wciąż wierzącym w końcowy tryumf beniaminkiem. Budoserwis miał margines błędu i mógł sobie pozwolić na porażkę, jednak zawodnicy tej drużyny pokazali, że tytuł trafia w dobre i godne ręce i poradzili sobie z mocnym i wymagającym rywalem. Szlagier na zawiódł, obie drużyny pokazały się ze świetnej strony i stworzyły bardzo emocjonujące widowisko ze sporą ilością bramek. Budoserwis objął prowadzenie w piątej minucie gry, ale najciekawiej było w drugiej części pierwszej połowy, gdy jedni i drudzy poszli na niesamowitą wymianę ciosów, w wyniku której w przeciągu ośmiu minut padło siedem goli. Do przerwy lider PowerPartners Ekstraklasy prowadził 5:3, a gdy zaraz po wznowieniu gry BD Inwestor 2 zdobyli kontaktowego gola, można było spodziewać kolejnej dawki emocji. Ostatecznie obie drużyny zdobyły w drugiej połowie po dwie bramki i Budoserwis zachował dwubramkową przewagę wywalczoną w pierwszej części gry, dzięki czemu zapewnił sobie tytuł mistrzowski i wiele wskazuje na to, że zakończy sezon bez porażki. BD Inwestor 2 pozostaje w grze o brązowy medal, ale jest zależny wyłącznie od siebie.