GEFCO Polska vs Step-Pol

GEFCO Polska
12 - 5
Step-Pol

W kapitalnej formie są ostatnio zawodnicy GEFCO Polska, a o ich dobrej dyspozycji przekonali się najgroźniejsi rywale w walce o awans. Naprzeciw kandydata do tytułu stanął tym razem Step-Pol i choć nie zamierzał tanio skóry sprzedać, to jednak faworyt okazał się zbyt mocny. GEFCO wykazało się świetną skutecznością i choć rywale starali się odgryzać, to jednak już do przerwy wyżej notowany zespół prowadził 6:1. Apetyt na bramki nie osłabł po przerwie i również w tej części gry udało się zdobyć pół tuzina goli, ale także przeciwnicy zaczęli wykorzystywać swoje okazje, co zaprocentowało gradem skutecznych akcji. Ostatecznie GEFCO odniosło piąte zwycięstwo z rzędu, a radość z wygranej była w szeregach zespołu tym większa, że na boisku obok ProPoint pokonał Silvan Logistics, co oznacza, że awansował na drugie miejsce w tabeli i drzwi do tytułu mistrzowskiego w 2 Lidze C stoją otworem. Warunek jest jeden – ogranie BMZ Poland w ostatniej kolejce sezonu.