ESA Logistika vs Pro Novum

ESA Logistika
6 - 3
Pro Novum

Pierwszy mecz na boisku numer 4 odbył się w czwartkowe popołudnie pomiędzy ESA Logistika a Pro Novum. Obie ekipy wyszły na boisko z pozytywnym nastawieniem, a pierwsze minuty meczu zdawały się zapowiadać bardzo wyrównane spotkanie. Dowodem tego była bardzo podobna intensywność ataku na bramki po obu stronach. Mimo lekkiej przewagi w utrzymywaniu się przy piłce zawodników ESA Logistika, piłkarze Pro Novum strzelili gola na 1:1 w pierwszej części meczu, co dało nadzieję na kolejne dobre minuty drugiej połowy. Na duże uznanie zasługiwali obrońcy każdej z ekip, którzy odpierali ataki napastników. Druga połowa spotkania była już bardziej ofensywna i mogliśmy podziwiać festiwal zespołowego grania, w którym dominowali piłkarze ESA Logistika, nie dając bramkarzowi oponentów chwili przerwy, co skutkowało tym, iż musiał on wyciągać piłkę z bramki w drugiej połowie aż pięciokrotnie. Dłużni nie pozostali zawodnicy Pro Novum, lecz zdołali oni tylko dwukrotnie pokonać bramkarza przeciwników w drugiej połowie. Na duże słowa uznania zasłużył Jakub Kasperek, który wsparł swój zespół czterema golami i jedną asystą, dając kolegom pewne zwycięstwo. Ostatecznie wynik spotkania zakończył się na 6:3 dla piłkarzy ESA Logistika, którzy umocnili się w ligowej tabeli.