AAS vs TIME Group

AAS
5 - 0
TIME Group

Czwarte spotkanie na boisku numer 4 mogliśmy podziwiać pomiędzy ASS a TIME Group. Faworyci spotkania – ekipa ASS – od początku mocno zaznaczyli swoją obecność na murawie, dając do zrozumienia oponentom, iż łatwo nie będzie. Na twarda grę w obronie od pierwszych chwil musieli nastawić się piłkarze TIME Group, którzy zepchnięci do defensywy powoli tracili swoją pewność. Napastnicy ASS raz za razem testowali refleks bramkarza oponentów, który mimo dobrej gry musiał w końcu skapitulować. Po otworzeniu wyniku, mecz w pierwszej połowie stał się bardziej żywiołowy i ostatecznie zakończył się wynikiem 3:0.Druga połowa podsyciła apetyty zawodników ASS, którzy mino bardziej defensywnej gry, stwarzali sobie co chwile sytuacje bramkowe. Na duże wyróżnienie zasłużył Janusz Szewczyk, którzy dwukrotnie pokonywał bramkarza TIME Group. Natomiast warto także zaznaczyć, iż cała drużyna ASS grała bardzo zespołowo, uwzględniając przy tym aż trzech asystujących piłkarzy: Kamil Litwiński, Tymoteusz Tkacz, Marcin Litwiński. Ostatecznie wynik spotkania ustalono na 5:0 dla ekipy ASS, która tym wynikiem umocniła się w ligowej tabeli Silesian Business League.