KPMG vs HireRight

KPMG
11 - 3
HireRight

Obie drużyny znajdują się na odmiennych biegunach tabeli, toteż wskazanie faworyta tego starcia nie było trudnym zadaniem. Zgodnie z przewidywaniami KPMG odniósł gładkie zwycięstwo, prowadząc już do przerwy 5:1. Iście zabójczym duet stworzyli Dariusz Jakubczyk i Sebastian Hoffmann, którzy znakomicie współpracowali w pierwszej połowie. Pierwszy z nich pięciokrotnie asystował, a drugi aż pięć razy wpisał się na listę strzelców. Hoffmann po przerwie jeszcze swój znakomity wynik wyśrubował i łącznie w czwartkowy wieczór zdobył 8 goli, a także zaliczył dwa kluczowe podania przy bramkach kolegów, zatem nie brał udziału tylko w jednej bramkowej akcji swojego zespołu. HireRight na jedenaście trafień rywala odpowiedział trzema bramkami i graczy tej drużyny trzeba pochwalić za postawę przeciwko liderowi 2 Ligi A. Był to ostatni mecz KPMG w tym sezonie, jednak nie oznacza to, że dla graczy tej drużyny zakończyły się emocje. Obecnie zasiadają oni w fotelu lidera, ale aby zdobyć tytuł muszą oni liczyć na pomoc zawodników… HireRight, którzy w ostatniej kolejce spotkań zagrają z Kipstą Detahlon i jeśli urwą punkty faworytowi, wówczas ich czwartkowy rywal zachowa miejsce na czele tabeli.