Efekt vs BMW Sikora II

Efekt
6 - 1
BMW Sikora II

Drugie spotkanie popołudniowego czwartku na boisku numer 4, mogliśmy oglądać pomiędzy Efekt a BMW Sikora II. Pogoda tego dnia dopisała, lecz rywalizacja drużyn pozostawiła sporo do życzenia, ponieważ ekipa Efekt od pierwszych minut postawiła na twardą grę w ataku, dzięki której nie dali przeciwnikom zbyt wiele szans, mimo nieustannych rajdów napastników BMW Sikora II, którzy z dużą determinacją chieli strzelić swojego pierwszego gola. Efektowne dryblingi BMW Sikora II i indywidualne akcje nie przyniosły jednak efektu. Wynik pierwszej połowy ustaliła ekipa Efekt na 3:0.
Druga połowa podsyciła apetyty zawodników z Efekt, którzy nie szczędzili bramkarzowi BMW Sikora II interwencji. Mimo dobrej postawy bramkarza, nie miał on szans z nadciągającymi kolejno napastnikami Efektu, którzy zamieniali kolejne składne akcje na gole. Nerwowe sytuacje na boisku czasami przysłaniały samą grę, zwłaszcza w końcowych minutach meczu, gdzie sędzia pokazał jedną żółta kartkę.
Najlepszym strzelcem spotkania był Marcin Monsior – zdobywca dwóch bramek i jednej asysty. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 dla drużyny Efekt, która umocniła swoje miejsce w tabeli Silesian Business League.