RAControls vs TRAKT

RAControls
8 - 2
TRAKT

W poprzedniej kolejce TRAKT odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w historii ligowych zmagań, pokonując HireRight 2:1. Zespół ten zdołał zanotował również jedną wygraną w niedzielnym Pucharze Ligi, zatem można było przypuszczać, że opromieniony ostatnimi wynikami powalczy też o jakąś zdobycz w poniedziałkowym spotkaniu. Pójść za ciosem jednak się nie udało, bowiem RAControls pokazało się z dobrej strony, inkasując z niżej notowanym rywalem trzy punkty. Kluczowe dla losów spotkania okazał się fragment pierwszej połowy gdy gracze w czerwonych koszulkach w przeciągu czterech minut strzelili trzy gole i utrzymali tę przewagę do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie meczu TRAKT zdobył zasłużenie dwie bramki, ale to nadal przeciwnicy stwarzali sobie więcej dogodnych okazji, będąc przy tym skutecznym pod bramki rywali. RAControls wygrywa zatem po raz trzeci w tym sezonie, a niewykluczone, że jeszcze poprawi swój dorobek, bowiem w ostatnim meczu wiosną czeka go starcie z niżej notowanym TIME Group.