Fortis Logistics Sławków vs Lokal Nieruchomości

Fortis Logistics Sławków
2 - 8
Lokal Nieruchomości

Ostatnie spotkanie PowerPartners Ekstraklasa na boisku numer 4 mogliśmy podziwiać pomiędzy Fortis Logistics Sławków vs Lokal Nieruchomości. Obie ekipy znane są z twardej gry, co zapowiadało dobre widowisko. Od pierwszych chwil bramkarz Fortis Logistics Sławków musiał być bardzo czujny, ponieważ oponenci nieustannie szukali swoich okazji do strzelenia gola. Piłkarze Lokal Nieruchomości narzucili mocne tempo, czego skutkiem był pierwszy gol. Zaangażowania nie można było odmówić zawodnikom Fortis Logistics Sławków, którzy raz po raz szukali swoje szansy z dystansu. Na szczególne uznanie zasługiwał w tym meczu bramkarz ekipy Lokal Nieruchomości, który paradował w niezwykły sposób i nie dał się oszukać ani razu w pierwszej części meczu. Ostatecznie po pierwszej połowie wynik zatrzymał się na 2:0 dla Lokal Nieruchomości.
Druga połowa tego meczu wystawiła mocno na próbę obronę Fortis Logistics Sławków, która miała co robić. Piłkarze Lokal Nieruchomości poczuli krew po pierwszej połowie i przystąpili do ponownego ataku. Dawid Kaciuba zaangażował się najbardziej w ataku i strzelił cztery bramki, dając ekipie Lokal Nieruchomości mocne prowadzenie. Mimo to, wciąż nie odpuszczali tego spotkania zawodnicy Fortis Logistics Sławków, którzy po ciężkiej pracy w ataku wbili dwie bramki. Jednak było już za późno na odrabiane strat i ostatecznie wynik spotkania ustalono na 2:8 dla Lokal Nieruchomości, którzy umocnili się w ligowej tabeli PowerPartners Ekstraklasa.