Firma ZK Grzybowice vs BMW Sikora I

Firma ZK Grzybowice
9 - 1
BMW Sikora I

Ciekawie zapowiadające się spotkanie PowerPartners Ekstraklasa pomiędzy Firma ZK Grzybowice a BWM Sikora I mogliśmy oglądać w poniedziałkowy wieczór na boisku numer 4. Mimo to, od pierwszych minut Firma ZK Grzybowice sprawiała wrażenie solidniej przygotowanych w ataku i pewniejszych w obronie, co potwierdziło się niebawem, gdy bramkarz BWM Sikora I wyciągnął pierwszy raz piłkę z siatki. Był to początek jednostronnego spotkania i chociaż ekipa BWM Sikora I szukała szans po kontrach, to świetni obrońcy z Firma ZK Grzybowice nie dawali wielkich nadziei na strzelenie gola. Mimo to, piłkarze BWM Sikora I w końcu strzelili gola, ustalając pierwszą połowę na 3:1 dla Firma ZK Grzybowice.
Druga połowa starcia stała się jeszcze bardziej jednostronna. Duży spokój w kreowaniu akcji a także konsekwencja na polu bramkowym przeciwnika, to domena zawodników z Firma ZK Grzybowice, u których ciężko było dopatrywać się lidera – cała drużyna grała bardzo zespołowo a bramki strzelali: Piotr Makowski, Marcin Peszek, Mateusz Krause, Sebastian Kujawa i Jacek Tur. Świetne panowanie nad piłką i celne strzały na bramkę nie pozwoliły ekipie BWM Sikora I podnieść się z kolan. W ekipie BWM Sikora I, Marcin Herman zapisał się jako jedyny na listę strzelców. Cały mecz, mimo jednostronnej gry, stał na wysokim poziomie. Ostatecznie wynik meczu ustalono na 9:1 dla Firma ZK Grzybowice.