STC vs GEFCO Polska

STC
3 - 4
GEFCO Polska

Był to jeden z wielu meczów o ogromnym znaczeniu. Cenne do zdobycia 3 punkty mogły przybliżyć obie ekipy do końcowego triumfu w drugiej lidze C. Już w trzeciej minucie za sprawą Arkadiusza Nicponia ekipa STC wyszłai na prowadzenie, jednak wystarczyła chwila nieuwagi, by już w 15 minucie było 2:1 dla GEFCO. Wyraźnie poddenerwowana utratą prowadzenia drużyna STC odpowiedziała rywalowi dwoma bramkami w ciągu 2 minut, zaskakując przeciwnika tym samym atakiem. To nie był koniec emocji. W drugiej połowie byliśmy świadkami niesamowitej walki, a niesiona dopingiem kibicek ekipa GEFCO za sprawą Artura Marka i Sławomira Pietrzaka zdobyła arcyważne trzy punkty, wskakując na pozycję lidera na cztery kolejki przed końcem sezonu. Jeszcze kilka minut po meczu mogliśmy obserwować fetę wygranych. Pokazali tym samym, jak ważne było to dla nich zwycięstwo. Jednak do końca sezonu jest jeszcze parę spotkań, a w czołówce wiele ekip z apetytem na awans.