Silvan Logistics vs Denso

Silvan Logistics
5 - 0
Denso

Mecz został zweryfikowany jako walkower z powodu wykluczenia drużyny Denso z rozgrywek.

Do bardzo jednostronnego meczu doszło na boisku numer 4. w poniedziałkowe popołudnie. Ekipa Silvan Logistics od pierwszych sekund spotkania postawiła na grę z kontry, co dało dość szybko efekty i bramkarz Denso miał co robić. Składne akcje i konsekwencja dały psychiczną przewagę ekipie Silvan Logistics, która kontrolowała przebieg spotkania. Ostatecznie pierwsza połowa skończyła się wynikiem 6:0 dla Silvan Logistics. Druga połowa zapowiadała się podobnie, lecz drużyna Denso nie dawała po sobie poznać, iż przegrała pierwszą część meczu i ostro ruszyła do walki. Mimo tego, zawodnicy Silvan Logistics wykazali się większym spokojem i kontrolowali swoje szyki obronne raz po raz uruchamiając swoich napastników kontrami. Ostatecznie przebieg spotkania ustalono na 9:0