IVIA vs MM Gastro

IVIA
3 - 6
MM Gastro

Ostatnie spotkanie na boisku numer 4 mogliśmy oglądać pomiędzy IVIA a MM Gastro Cały mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ już w pierwszych chwilach widać było zbliżony poziom obu ekip.
Mimo tego, pierwsze dwie bramki strzelili zawodnicy MM Gastro, którzy nie dawali odetchnąć bramkarzowi IVIA. Ostatecznie drużyna IVIA wyciągnęła wnioski po tych bramkach i zaczęła odrabiać straty, strzelając kontaktowe gole i dając nadzieję na kolejne minuty meczu. Przełamanie jeszcze w pierwszej połowie nastąpiło po stronie MM Gastro, którzy ustalili wynik na 3:2. Drugą połowę podziwialiśmy z większym natężeniem, ponieważ jedna, jak i druga ekipa nie chciała dać za wygraną. Stwarzanie dogodnych sytuacji przychodziło jednak łatwiej zawodnikom MM Gastro, którzy nie bali się oddawać strzałów z dalszych odległości i podnosili systematycznie wynik spotkania. Piłkarze IVIA strzelili tylko jedną bramkę w drugiej części spotkania, przegrywając ostatecznie z MM Gastro 3:6