Pro Novum vs SuperAuto24

Pro Novum
7 - 2
SuperAuto24

Od pierwszego gwizdka można było zauważyć znaczną przewagę Pro Novum, którego zawodnicy ze spokojem rozprowadzali piłkę, szukając dogodnej szansy do strzelenia bramki. Ta nadeszła już w pierwszej minucie spotkania i została pewnie wykorzystana przez Mikołaja Krysiaka. Kolejne gole padały regularnie do końca pierwszej części meczu, która zakończyła się wynikiem 6-0. Druga odsłona była już bardziej wyrównana, gracze SuperAuto24 częściej znajdowali się na połowie rywala, szukając drogi do siatki. Bramki z rzutów wolnych w 24 oraz 28 minucie meczu pozwoliły myśleć zawodnikom drużyny goniącej wynik o upragnionym punkcie, jednak ostatnie słowo należało do Pro Novum. Pewna wygrana 7-3 potwierdziła jakość tej drużyny oraz jej aspiracje do awansu, a trzy trafienia Krysiaka umocniły pozycję lidera w klasyfikacji strzeleckiej.