Vattenfall IT vs OSOZ

Vattenfall IT
0 - 7
OSOZ

Do meczu pomiędzy Vattenfall IT a OSOZ doszło w poniedziałkowe popołudnie. Pogoda dopisała i obie drużyny wyszły na boisku pewne siebie.
Jednak już w pierwszych chwilach spotkania zawodnicy OSOZ wykorzystali dogodną sytuację i strzelili bramkę, która dała sygnał całej drużynie do ataku. Ekipa Vattenfall IT nie odpuszczała, jednak ustępowała szybkością a także techniką. Efektowne dryblingi były ozdobą zawodników OSOZ, którzy dwukrotnie strzelali do bramki oponentów, ustalając przebieg pierwszej połowy na 2:0. Druga połowa podsyciła apetyty zawodników OSOZ, którzy nie odpuszczali obrońcom Vattenfall IT i ciągle próbowali napierać na bramkę swoich przeciwników . Mimo ambitnej postawy bramkarza, nie miał on większych szans z atakującymi raz po raz napastnikami OSOZ, którzy zamieniali kolejne akcje na bramki.
Na wyróżnienie zasłużyli: Piotr Gała, Bartłomiej Gała oraz Jacek Bykowski – każdy z nich ustrzelił po dwie bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0 dla drużyny OSOZ, która umocniła swoje miejsce w ligowej tabeli.