TRAKT vs HireRight

TRAKT
2 - 1
HireRight

Dla obu drużyn mecz z sąsiadem z dolnych rejonów tabeli wydawał się być idealnym momentem na przełamanie i odniesienie pierwszego zwycięstwa w sezonie. W dotychczasowych spotkaniach TRAKT wywalczył jedno oczko, z kolei jego czwartkowy rywal pozostawał z zerowym dorobkiem punktowym. Przez długie fragmenty pierwszej połowy sytuacji z obu stron nie było zbyt wiele, gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, a nieliczne strzały były bez większych problemów zatrzymywane przez bramkarzy. Przerwanie impasu przyszło po kwadransie meczu kiedy to Arkadiusz Kurek wyprowadził TRAKT na prowadzenie, a zaraz po zadaniu pierwszego ciosu, przyszedł kolejny, bowiem ledwie minutę później było już 2:0, kiedy to do bramki rywali trafił Maciej Kijas. Po przerwie HireRight podjął próbę odwrócenia losów spotkania, a kiedy udało mu się zdobyć kontaktowego gola, gracze tej drużyny poczuli wiatr w żagle. Mimo kilku okazji, w tym najkorzystniejszej tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, nie udało się jednak doprowadzić do remisu. HireRight należy pochwalić za ambitną postawę, niemniej pierwszy komplet punktów wiosną powędrował na konto TRAKT-u.