RAControls vs Kipsta Decathlon

RAControls
2 - 6
Kipsta Decathlon

Zespół Kipsta Decathlon jest w tym sezonie jak rozpędzona maszyna. Styl tej drużyny jest prawdopodobnie jednym z najlepszych nie tylko w samej 2 lidze A, ale także wśród wszystkich zespołów Silesian Business League. Gracze RAControls z pewnością o tym wiedzieli, dlatego na ten mecz wyszli z nastawieniem, by we własnym polu karnym postawić autobus. Ten jednak wpadł w poślizg już w 5 minucie, kiedy rywale znaleźli drogę do bramki po raz pierwszy. Kilka minut później było już jednak 1-1. Zawodnicy w niebieskich koszulkach nie zostali jednak tym faktem zniechęceni, cierpliwie szukali swojej szansy na strzelenie gola. Przełożyło się to na dwa trafienia jeszcze przed gwizdkiem, kończącym pierwszą połowę meczu. W drugiej rywale otworzyli się, szukając szansy na nadrobienie strat, spowodowało to jednak także mniejsze skupienie w defensywie, co bezlitośnie wykorzystywali zawodnicy Kipsta Decathlon. Druga odsłona była bliźniaczo podobna do pierwszej, ponieważ padł identyczny wynik, który oznaczał, że mecz zakończył się wynikiem 6-2.