Saint Gobain vs Śląski Urząd Wojewódzki

Saint-Gobain Sekurit
9 - 1
Śląski Urząd Wojewódzki

Zespół Saint Gobain nie bez powodu wskazywany był na faworyta tego spotkania. Od pierwszego gwizdka można było zauważyć ich przewagę w grze, co przekładało się na regularnie strzelane bramki. Śląski Urząd Wojewódzki odstawał od rywala, przede wszystkim z racji problemów kadrowych. Przez większość czasu piłka znajdowała się na połowie tego zespołu, co przełożyło się na pewny wynik do przerwy w postaci 3:0. Druga odsłona była kontynuacją pierwszej, z tą różnicą, że wymiar kary był większy niż w początkowych 20 minutach. Co prawda przegrywająca w tym meczu drużyna zdołała dopisać na swoje konto jedno trafienie, jednak rywalom sztuka ta udała się sześciokrotnie. Na uwagę zasługuje postawa Dariusza Siudyki oraz Bartosza Bugaj. Pierwszy ustrzelił hat tricka, drugi asystował przy czterech bramkach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9-1.