TIME Group vs Geodis

TIME Group
2 - 5
Geodis

Geodis, drużyna znajdująca się w górnej części tabeli, przystępowała do tego meczu jako faworyt. Zawodnicy TIME Group chcieli natomiast zakończyć passę dwóch przegranych meczów. Lepiej nie mogli sobie wyobrazić początku spotkania, bowiem po dwóch trafieniach z 3 i 5 minuty prowadzili już 2:0. Z każdą kolejną sekundą coraz bardziej było jednak widać determinację i zacięcie graczy Geodis, którzy rozpoczęli gonitwę za rywalem. Ta rozpoczęła się w 11 minucie, wraz z trafieniem kontaktowym. Druga odsłona przebiegła pod znakiem coraz bardziej widocznej przewagi goniących wynik. W 25 minucie był już remis, który jednak nie satysfakcjonował zawodników Geodis. Po trzydziestu minutach było już 3-2. To spowodowało ożywienie w szeregach TIME Group oraz ruszenie do ataku, co przełożyło się na dziury w obronie i kolejne dwa trafienia dla przeciwników. Mecz zakończył się zwycięstwem Geodis 5-2.