Lokal Nieruchomości vs BD Inwestor 2

Lokal Nieruchomości
4 - 5
BD Inwestor 2

Dla zawodników Lokalu Nieruchomości był to drugi mecz jednego dnia. W pierwszym ulegli niepokonanym rywalom w postaci Białej Gruby 1-2, co tylko motywowało do uzyskania lepszego rezultatu w tym spotkaniu. BD Inwestor chciał natomiast kontynuować serię czterech meczów bez porażki, co znacznie pomogłoby w walce o podium PowerPartners Ekstraklasy. Pierwsza odsłona przebiegła pod znakiem ofensywnej gry obu zespołów. W 7 minucie padła bramka na 1:0 dla BD Inwestor 2, jednak kilka chwil później było już 1:1. Gracze, grający w pomarańczowych koszulkach dołożyli jeszcze jedno trafienie przed przerwą. Kolejne 20 minut to wzajemne wymiany ciosów. Lokal Nieruchomości wyrównał stan meczu, by następnie stracić gola na 2:3. Przy remisowym stanie pod koniec starcia ostatnie słowo należało do BD Inwestor 2, którego zawodnik ustalił wynik meczu, zakończonego wynikiem 5:4.