Silvan Logistics vs Freshmed

Silvan Logistics
2 - 2
Freshmed

Do bardzo wyrównanego meczu doszło na boisku numer 4. w niedzielne popołudnie. Ekipa Silvan Logistics w pierwszych chwilach spotkania postawiła na grę z kontry, co objawiało się dużymi problemami bramkarza Freshmed. Obie ekipy nie chciały oddać inicjatywy i walczyły o każdy metr boiska bez chwili odpoczynku. Mimo to, Freshmed wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie meczu i ostatecznie ustalili wynik na 2:0
Druga połowa to intensywna walka obu zespołów, które poruszone pierwszą połową chciały przypieczętować wynik sptkania i nieustannie atakowały. Mimo tego, zawodnicy Silvan Logistics wykazali się większą koncentracją i przełamali obronę oponentów, umieszczając piłkę w siatce dwukrotnie. Mateusz Blady i Bartosz Stolarski uratowali swój zespół i ustalili przebieg spotkania na 2:2. Był to najbardziej wyrównany mecz tego dnia na tym boisku.