Step-Pol vs BMZ Poland

Step-Pol
20 - 0
BMZ Poland

Zespół Step-Polu przystępował do tego spotkania jako zdecydowany faworyt. BMZ Poland, po czterech ligowych porażkach z rzędu, próbował przerwać tę pechową serię, jednak problemy rozpoczęły się już przed meczem, bowiem na placu gry pojawiło się jedynie pięciu zawodników tej drużyny. Rywale byli z kolei przygotowani kadrowo, co, patrząc na przebieg spotkania, zaważyło o ich wygranej. Po pierwszej połowie było już 9:0 dla Step-Polu, co i tak można było nazwać jednym z najmniejszych wymiarów kary, ponieważ gracze często z lekceważeniem atakowali bramkę przeciwnika. Pojedyncze zrywy BMZ nie przyniosły żadnej zdobyczy w postaci gola, druga odsłona meczu przyniosła natomiast kolejne jedenaście bramek dla ekipy prowadzącej, co ustaliło ostateczny wynik spotkania 20:0.