Inmedium.pl vs PUB Szacun

Inmedium.pl
2 - 0
PUB Szacun

Patrząc przed meczem na tabelę 1 ligi B, można było odnieść wrażenie, że faworytem tego spotkania będzie zespół Inmedium.pl. Gracze Pubu Szacun od pierwszych minut pokazali jednak, że nie łatwo nie oddadzą pola. Pierwsza połowa przebiegła pod znakiem nieznacznej przewagi Inmedium.pl, dobrze dysponowana defensywa rywali nie pozwoliła jednak na umieszczenie piłki w siatce. Druga odsłona obfitowała w wiele okazji podbramkowych, piłka kilkukrotnie obijała obramowanie bramki, a golkiperzy mieli pełne ręce roboty. Kiedy zdawało się, że to Pub Szacun jest zdecydowanie bliżej upragnionego prowadzenia, w 35 minucie to przeciwnik zdołał strzelić gola na 1:0. To spowodowało jeszcze większą intensyfikację ataków drużyny goniącej wynik. Wpłynęło to jednak na osłabienie szyków defensywnych i drugą bramkę dla Inmedium.pl. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.