BMW Sikora I vs Magna Formpol Tychy

BMW Sikora I
2 - 3
Magna Formpol Tychy

To spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem, ponieważ część zawodników z Bielska miała problemy z dojazdem ze względu na utrudnienia w ruchu. Duch gry jednak tego dnia triumfował dzięki postawie fairplay zawodników z Tychów, którzy nie zażądali walkowera i chcieli pokonać mistrza na boisku. Obie drużyny rozpoczęły to spotkanie spokojnie, z szacunkiem podchodząc do rywala. Magna Formpol Tychy jako pierwsza wyprowadziła skuteczny atak i po pięciu minutach prowadzili 1:0. BMW Sikora I długo nie mogło się podnieść po tym ciosie. Próbowali szukać swojej okazji na strzelenie gola, ale futbolówka nie mogła znaleźć drogi do siatki. Udało im się to pod koniec pierwszej połowy, ale Magna zachowała czujność i już minutę później ponownie objęła prowadzenie. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Obie drużyny forsowały bramkę przeciwnika, jednak gole padały i tak w samej końcówce. Najpierw BMW Sikora I wyrównało wynik, a chwilę później Tyszanie ponownie prowadzili. Tym samym zasłużone trzy punkty wędrują na ich konto.