Lubotech & Asero vs Pro Novum

Lubotech & Asero
5 - 8
Pro Novum

Piłka nożna jest naprawdę przewrotna. Przekonali się o tym zawodnicy Lubotech & Asero. Zespół ten już po czterech minutach prowadził z rywalem dwoma bramkami. Spowodowało to, że w szeregi drużyny wkradło się nadmierne rozluźnienie i zadowolenie z takiego przebiegu początku spotkania. Pro Novum z premedytacją to wykorzystało. Biali nie tylko wyrównali wynik, ale wyszli nawet na prowadzenie. Przed przerwą udało im się wypracować dwubramkową przewagę. Po zmianie stron nie pozwolili sobie jej odebrać. Wygrywając 8:3 oddali nieco pole zawodnikom Lubotech & Asero, którzy na pocieszenie zdobyli jeszcze dwa gole, co jednak nie wystarczyło, by ugrać choć jeden punkt. Tym samym Pro Novum notuje kolejne zwycięstwo i kontynuuje swoją passę spotkań bez porażki.