TRAKT vs ART Property

TRAKT
2 - 2
ART Property

W meczu sąsiadów z dolnych rejonów tabeli – podział puntków. ART Property pokonał w poprzednim spotkaniu HireRight i po pierwszych minutach poniedziałkowej potyczki wiele wskazywało na to, że pójdzie za ciosem. Gracze tego zespołu najpierw szybko otworzyli wynik, potem trafili w poprzeczkę, a w końcu zdobyli drugą bramkę i do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej części gry role się odwróciły i to TRAKT strzelił dwa gole, nie tracąc żadnego. Trzeba jednak przyznać, że to ART Property był bliższy przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, ale albo brakowało szczęścia pod bramką rywali, gdy piłka trafiła w słupek, albo świetnie interweniował bramkarz przeciwników. Dla jednych i drugich to pierwszy remis w sezonie, co w przypadku TRAKT-u oznacza premierowe oczko wywalczona wiosną.