Śląski Urząd Wojewódzki vs KPMG

Śląski Urząd Wojewódzki
0 - 8
KPMG

Śląski Urząd Wojewódzki vs KPMG, to pierwsze spotkanie, które odbyło się na boisku numer 4. Zdecydowanie jednostronny mecz 2 Ligi A oglądaliśmy niemal od pierwszych minut. Piłkarze KPMG wysoko zawiesili poprzeczkę swoim oponentom i bombardowali bramkę Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego niemiłosiernie. Efektem tego była bramka na 1:0. Późniejsza faza pierwszej połowy niewiele się zmieniła i po składnej akcji KPMG wyszedł na prowadzenie 2:0. Tym wynikiem zakończyło się pierwsze 20 minut gry.
Druga połowa to już całkowity popis ekipy KPMG, która zdominowała swoich przeciwników. Bramki padały systematycznie, a obrońcy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego zdawali się być bezradni.
Rajdy z piłką skrzydłami i techniczne sztuczki KPMG sprawiały wielką radość z samej gry piłkarzom.
Najwięcej bramek zdobył Dominik Leśniak (5) i to on przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny ustalając wynik spotkania na 8:0.