S-Tuning vs Budowar Zabrze

S-Tuning
0 - 1
Budowar Zabrze

Ten mecz mógł przejść do historii Silesian Business League, ponieważ od początku byliśmy świadkami bardzo wyrównanego pojedynku. Drużyna S-Tuning w atakach była groźniejsza, jednak kolejny raz znakomicie spisywał się bramkarz Budowaru. Zawodnicy z Zabrza także mieli swoje sytuacje, jednak ich strzały z dystansu za każdym razem były minimalnie nie celne i po pierwszej połowie mieliśmy bezbramkowy remis. W drugiej odsłonie obraz gry się nie zmienił, mimo że obie ekipy stworzyli sobie znakomite sytuacje do strzelenia bramki, to historyczny wynik 0-0 ciągle się utrzymywał, a minuty uciekały. Ekipa S-Tuning była konkretniejsza i dwukrotnie trafiła w poprzeczkę, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Jednak na dwie minuty przed końcem Mateusz Malec zdecydował się na mocny strzał z dystansu który zatrzepotał w siatce i dał drużynie Budowar Zabrze zwycięstwo.