Lokal Nieruchomości vs BMW Sikora I

Lokal Nieruchomości
4 - 8
BMW Sikora I

BMW Sikora I po ostatnim, pierwszym ligowym zwycięstwie nabrało apetytu na kolejne. Mecz od samego początku był zacięty, bowiem Lokal Nieruchomości chciał również przełamać swoją złą passę. Jednak to Bielszczanie już w czwartej minucie wyszli na prowadzenie. Czerwona latarnia ligi jednak nie odpuszczała i chwilę później na tablicy wyników ponownie widniał remis. Oba zespoły nie miały łatwo dostać się w pole karne przeciwnika, więc próbowały też strzałów z dystansu, co w drugiej połowie przyniosło Lokalowi Nieruchomości efekt w postaci zdobytej bramki. Ten gol na 3:3 tylko podrażnił ambicje BMW Sikora I, a zwłaszcza Jakuba Ogiegło, który następnie w ciągu pięciu minut trzykrotnie pokonał bramkarza przeciwnika. Lokal Nieruchomości stracił swą szansę na zdobycie w tym spotkaniu choć jednego punktu przez swoją nieuwagę i nieskuteczność w polu karnym rywala, ponieważ futbolówka nieraz odbijała się od słupka lub mijała go o kilka centymetrów. BMW Sikora I może się z kolei cieszyć kolejnymi, cennymi punktami.