AutoPartner vs Denso

AutoPartner
5 - 0
Denso

Mecz został zweryfikowany jako walkower z powodu wykluczenia drużyny Denso z rozgrywek.

Przy parnej pogodzie, dokładnie o 18:00, zaczął się mecz pomiędzy AutoPartner a Denso.
Obie drużyny wyszły zdecydowanie na murawę, jednak już w pierwszych minutach można było
zauważyć przewagę piłkarzy AutoPartner, którzy grali dokładniej, a ich decyzje stawały się zmorą obrońców Denso, którzy mieli co robić w pierwszej połowie. Mimo dobrej koncepcji i zaangażowania, Denso straciło aż 4 ramki w pierwszej części meczu, odgryzając się tylko raz. Ostatecznie wynik po pierwszej połowie ustalono na 4:1
Druga połowa, to bardzo zbliżony obraz z pierwszej części na boisku. Mimo większej presji, zawodnicy Denso nie poddawali się i próbowali przebijać obronę AutoPartner dalekimi wrzutami.
Momentami sytuacja stawała się mocno napięta. Skutkiem tego, była bramka, która mogła spowodować przełamanie. Tak się jednak nie stało i obraz spotkania niewiele się zmienił.
Agresywna obrona oponentów i lepsze wyszkolenie techniczne zaowocowało i ostatecznie ekipa AutoPartner wygrała całe spotkanie 6:2.

Autor: Krzysztof  Malinowski