Inmedium.pl II vs MM Gastro

Inmedium.pl II
6 - 3
MM Gastro

Ostatni mecz na czwartym boisku, to starcie Inmedium.pl II i MM Gastro. Oba zespoły twardo zaczęły spotkanie i walczyły o każdy metr boiska. Piłkarze Inmedium.pl II  byli jednak nieco szybsi, a ich akcje wydawały się bardziej dokładne, co zaowocowało piękną bramką. Na odpowiedź jednak nie trzeba było długo czekać. Ostatecznie wynik po pierwszej połowie ustalili zawodnicy Inmedium.pl II na 2:1.
Druga część spotkania to ciągłe przepychanki i szukanie drogi do bramki obu zespołów. Pomysłowe zagrania Inmedium.pl II dały skutek w postaci zwiększenia swojego prowadzenia i tym samym ustabilizowaniu emocji. Oponenci pod presją wyniku popełniali więcej błędów, co kosztowało ich częstymi kontrami przeciwników. Bramki padały jeszcze kilkukrotnie w ostatnich minutach, by ostatecznie zatrzymać się na wyniku 6:3 dla Inmedium.pl II.

Autor: Krzysztof Malinowski