MM Gastro vs Pro Novum

MM Gastro
1 - 7
Pro Novum

Przedostatni mecz czwartkowego wieczoru na boisku numer cztery, to popis zespołów MM Gastro i Pro Novum. Zawodnicy obu drużyn wyszli pewni swego, ale już po 5 minutach było widać, iż to Pro Novum rozdaje karty i strzela bramki w przeróżny sposób. Pierwsza połowa skończyła się porażką dla MM Gastro, mimo dobrej postawy bramkarza, który bombardowany strzałami musiał w końcu skapitulować.
Druga połowa to praktycznie bliźniacze minuty w wykonaniu piłkarzy obu drużyn. Nadal dzielnie walczący obrońcy z MM Gastro, byli bezradni wobec gradu strzałów oponentów, którzy na fali sukcesu z pierwszej połowie dowieźli upragnione zwycięstwo, ustalając ostatecznie wynik meczu na 7:1 i tym samym umacniając się w ligowej tabeli wyników.

Autor: Krzysztof Malinowski