MM Gastro vs SuperAuto24

MM Gastro
1 - 4
SuperAuto24

Trzecie spotkanie na boisku numer 4 mogliśmy podziwiać pomiędzy MM Gastro a SuperAuto24. Pogoda dopisała a obie drużyny wyszły na boisku pewne siebie. Mimo to, już w pierwszych chwilach spotkania zawodnicy SuperAuto24 wykorzystali dogodną sytuację i strzelili bramkę, która była początkiem dobrze zapowiadającej się połowy. MM Gastro nie odpuszczała, jednak ustępowała szybkością, jak i techniką, co odzwierciedlał procent posiadania piłki. Wielkie zaangażowanie ekipy MM Gastro nie dało jednak rezultatu w postaci bramki w pierwszej części spotkania i wynik po bardzo zespołowej grze ekipy SuperAuto24 ustalono na 3:0.
Druga połowa również nie odbiegała poziomem od pierwszej, jednak piłkarze SuperAuto24 skoncentrowali się bardziej na bronieniu zdobytego już wyniku z pierwszej połowy i nie angażowali się już tak bardzo w ataku, co wykorzystali nieznacznie zawodnicy MM Gastro, strzelając jedną bramkę. Kilka kontr napastników SuperAuto24 przyniosło jednak skutek i ostatecznie ustalili oni wynik całego spotkania na 4:1. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Dawid Czubala, strzelec dwóch bramek. Mecz wygrała ekipa SuperAuto24 umacniając się tym samym w ligowej tabeli.