Prestige vs Kipsta Decathlon

0 - 7
Kipsta Decathlon

Faworytem tego spotkania była rozpędzona ekipa Kipsta Decathlon, która w tym sezonie nie poczuła jeszcze smaku porażki. Zawodnicy Prestige chcieli zmienić ten stan rzeczy. Od pierwszego gwizdka starali zamurować się dostęp do swojej bramki, organizując się w obronie i czekając na ruch rywala. Ten jednak próbował uzyskać dostęp do bramki, zachowując ogromną cierpliwość w przemyślanym ataku pozycyjnym i czekając na, choćby najmniejszy, błąd Prestige. Ten nastąpił w 8 minucie, co przełożyło się na pierwszego gola. Dwie minuty później było już 2:0 dla Kipsta Decathlon, której zawodnikom wciąż było mało, więc postanowili dołożyć kolejne dwa trafienia. W drugiej połowie Prestige próbował odwrócić stan rzeczy i strzelić choćby honorową bramkę, przeciwnicy byli jednak dobrze zorganizowani także w szyku defensywnym, a i ofensywa nie zamierzała odpuszczać. Kolejne trzy gole dla Kipsta Decathlon ustaliły wynik spotkania – 7:0. Był to kolejny udany mecz Patryka Serafina, który utrwalił swoje prowadzenie w klasyfikacji strzelców, dokładając dwa trafienia.

Autor: Jan Kosewski