AAS vs TRAKT

AAS
6 - 0
TRAKT

Swoje trzy ostatnie spotkania TRAKT przegrał różnicą tylko dwóch goli i mogło się wydawać, że przeciwko AAS powalczy on o otwarcie swojego punktowego konta, jednak w poniedziałkowy wieczór zespół ten miał zbyt mało argumentów by przeciwstawić się rozpędzającemu się z meczu na mecz rywalowi. Całe spotkanie miało zaskakująco jednostronny przebieg i wygrana wyżej notowanej drużyny nie podlegała dyskusji. AAS obie połowy wygrał w tym samym stosunku – 3:0, a gdyby gracze tej ekipy byli skuteczniejsi ich zwycięstwo mogłoby być jeszcze bardziej okazałe, jednak na pewno nie mają oni powodów do narzekania. Dwie porażki z początku sezonu mogą już odejść w zapomnienie, a trzeci mecz z rzędu bez porażki sprawił, że awansowali oni już do górnej połowy tabeli. W gorszych humorach muszą być zawodnicy TRAKT, którzy przegrali piąte kolejne spotkanie i nadal znajdują się w ogonie stawki.