Grupa Zarmen vs Efekt

Grupa Zarmen
3 - 3
Efekt

Jeszcze przed meczem można było pokusić się o stwierdzenie, że emocji w nim zdecydowanie nie zabraknie, a to, co działo się od pierwszego gwizdka sędziego to potwierdziło. Choć początkowe minuty spotkania przebiegały w spokojnym tempie, to gra ulegała intensyfikacji z każdą sekundą. Coraz bardziej widoczna stawała się przewaga Grupy Zarmen, której zawodnicy częściej potrafili znaleźć się w okolicach bramki rywala. Poskutkowało to dwoma trafieniami tej drużyny w pierwszej odsłonie przy braku odpowiedzi rywala. Początek drugiej połowy należał jednak do Efektu, którego gracze za wszelką cenę próbowali odrobić straty. W 25 minucie padło trafienie kontaktowe, 4 minuty później było już 2:2. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia, a zawodnicy byli głodni zwycięstwa. W 37 minucie meczu padło trafienie na 3:2 dla Efektu i kiedy wydawało się, że jest po wszystkim, napastnik Grupy Zarmen strzałem z dystansu pokonał golkipera rywali, co ustaliło ostateczny wynik tego starcia na szczycie 1 ligi A.

Autor: Jan Kosewski