Hard Plast Tychy vs CC Maksimum Katowice

Hard Plast Tychy
5 - 5
CC Maksimum Katowice

Sytuacja na zapleczu PowerPartners Ekstraklasy jest niezwykle ciekawa. W 1 lidze A ponad połowa stawki ma choćby matematyczne szanse na awans. Dlatego też każdy punkt jest na wagę złota. Przed meczem ciężko było wskazać faworyta tego meczu, obie ekipy celują wysoko i mają ambitne plany. Od pierwszego gwizdka można było zauważyć determinację i zaangażowanie zawodników obu drużyn, co przełożyło się na wyrównane starcie. Spotkanie obfitowało w wiele akcji ofensywnych, a w konsekwencji – do wielu bramek. Po pierwszych m20 minutach było 2-2. W drugiej odsłonie można było zaobserwować kolejne wymiany ciosów, po 32 minutach to CC Maksimum, z przewag dwóch trafień, było blisko celu, jednak Hard Plast Tychy wyrównał stan meczu niemal w ostatnich sekundach. Tyszanie mieli nawet szansę na dobicie rywala, jednak w akcji, kończącej spotkanie, zabrakło szczęścia. Spotkanie zakończyło się remisem 5-5.