BMW Sikora I vs BD Inwestor 2

BMW Sikora I
2 - 4
BD Inwestor 2

Ostatnie spotkanie w tę nieciekawą pogodę mogliśmy obserwować późnym wieczorem, pomiędzy BMW Sikora I a BD Inwestor 2. Szaleńcze tempo sprawiło, iż już na samym początku meczu mogliśmy obserwować gole z jednej, jak i drugiej strony. Można było odnieść wrażenie, że obie drużyny dopiero rozgrzewały się do prawdziwego natarcia. Intensywna gra sprawiła, że wpadała bramka za bramką i do połowy mieliśmy 2:2. Oglądaliśmy bardzo wyrównane starcie. W drugiej połowie brawurowe akcje podbramkowe i świetna koordynacja gry z całym zespołem dały rezultat. BD Inwestor 2 wyszedł na prowadzenie po nieudanej interwencji bramkarza. Wynik 3:2 był wciąż szansą dla BMW Sikora I, jednak mimo usilnych prób zdobycia wyrównującej bramki, to BD Inwestor 2 wbił decydującą bramkę, ustalając ostateczny wynik na 4:2.