Dr FIT Wolf Budoserwis vs S-Tuning

Dr FIT Wolf Budoserwis
11 - 0
S-Tuning

Mecz zweryfikowany jako walkower z powodu wystąpienia zawodnika zawieszonego za kartki w drużynie S-Tuning.

Faworytem w tym starciu był Dr Fit Wolf Budoserwis, jedna z dwóch do tej pory niepokonanych zespołów w PowerPartners Ekstraklasie. S- Tuning, mimo ósmej pozycji w lidze, jest zespołem najbardziej bramkostrzelnym, więc zapowiadał się emocjonujące i obfitujące w bramki spotkanie. Wynik spotkania już w pierwszej minucie otworzył zawodnik w zielonej koszulce, rywale natomiast nie pozostawali bierni i dwie minuty później był już remis. Coraz bardziej widoczna przewaga Dr Fit Wolf Budoserwis dała o sobie znać w 6, 12 i 15 minucie meczu podczas, gdy rywale odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem, dając wyraźny znak, że nie zamierzają składać broni. Druga odsłona spotkania była już jednak koncertem jednej orkiestry. Prowadzący w tym meczu całkowicie zdominowali mecz, nie dając rywalom możliwości nawiązania jakiegokolwiek kontaktu. 7 bramek przy czystym koncie w drugich dwudziestu minutach zapewniło Dr Fit Wolf Budoserwis okazałe zwycięstwo 11-2 oraz fotel lidera.