Plastic Omnium vs Silvan Logistics

Plastic Omnium
3 - 5
Silvan Logistics

Plastic Omnium po czterech wygranych z rzędu był typowany na zwycięzcę tego spotkania. Jednak Silvan Logistic, strzelając gola już w ósmej minucie, pokazał, że rywal nie będzie miał łatwo zdobyć trzy punkty. Dopiero po pięciu minutach Plastic Omnium udało się wyrównać wynik. Adrian Modelski wziął ciężar meczu na swoje barki i pięknym strzałem pokonał bramkarza rywali. Kilka minut później zawodnikom w białych koszulkach udało się nawet wyjść na prowadzenie po dobitce Leszka Małgowskiego. Jednak SIlvan Logistic jeszcze przed przerwą ustalił wynik na 2:2. Po zmianie stron mecz zaczął się od nowa. Zawodnicy w narzutkach co rusz konstruowali kolejne akcje, które przyniosły skutek w postaci kolejnych bramek. Tym razem jednak nie pozwolili przeciwnikowi na odrobienie strat i zakończyli to spotkanie pewną wygraną.