Śląski Urząd Wojewódzki vs Geodis

Śląski Urząd Wojewódzki
1 - 3
Geodis

Ciekawie zapowiadający się mecz mogliśmy oglądać pomiędzy Geodis a Śląskim Urzędem. Bramka strzelona przez Geodis na samym początku meczu podrażniła ambicje przeciwników. Kolejną bramkę wyrównującą mogliśmy oglądać po rzucie wolnym 5 minut później. Wynik 1:1 do przerwy.
Druga połowa była znacznie ciekawsza. Seria strzałów w bramkę obu zespołów i świetne parady bramkarzy były przedsmakiem tego, co zobaczyliśmy w końcówce spotkania. Na 2:1 po pięknej akcji wyszła drużyna Geodis. Mecz podsycali zgromadzeni kibice. Bramkarz Sląskiego Urzędu próbował wrzucać piłę jak najdalej. Mimo nieustannych prób zdobycia wyrównującego gola przez Ślaski Urząd, to Geodis ustalił wynik spotkania w samej końcówce na 3:1.